Jeton Kart Bozdurma

4Jeton bozdurma; Anonim alışveriş imkânı sunan bir sistem olan Jeton, kontörlü bir ödeme sistemidir. Alışveriş yapmak için belli oranda kontör almanız gerekir. Genellikle 10 avro ile 500 avro arasında kontör satışı olmaktadır. Kartı satın aldıktan sonra size verilen pin numarasını girerek alışveriş yapabilirsiniz. Harcadığınız miktar hesabınızdan otomatik olarak düşmekte ve yükleme yapılmamaktadır.

Jeton, tamamen yasal bir sistemdir. İnternet üzerinde bu sistemi kullanarak alışveriş yapmak için herhangi bir yasal engel bulunmamaktadır. Kimliğinizin gizli kalmasını istediğiniz alışveriş sitelerinde ve faaliyet alanlarında bu sistemi güvenle kullanabilirsiniz. Ancak kartınızdaki bakiyenin geri kalanını nakde çevirmenin yolları da bulunmaktadır. Bunun için Jeton bozdurma işlemi yapmanız gerekir.

Jeton Kart Nasıl Bozdurulur?

Jeton’nın bir “online hesap” sistemi olmadığını belirtmek gerekiyor. Banka kartınızdan sınırsız akış sağlayabileceğiniz bir ödeme kanalı değildir. Belli bir oranda kontör kartı almanız gerekir. Bu kart bittiğinde devam edebilmek için yeni bir kart satın almanız gerekecektir. Ancak geri kalan bakiyenizi Jeton olarak kullanmak istemezseniz bunun çözümü de bulunmaktadır.

Dilerseniz kalan bakiyenizi nakit olarak alabilirsiniz. Bunun için kartınızın iptal edilmesi gerekecektir. Jeton satın aldığınız yere kalan bakiyenizi nakit olarak almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Pin kodunuzu verdiğinizde kartınız iptal edilecek ve hesabınızdaki bakiye banka hesabınıza aktarılacaktır. Jeton satışı yapan ve sisteme erişim olanağı bulunan siteye başvurarak bakiyenizi nakit olarak alabilirsiniz.

Jeton Bozdururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle bozdurma işlemi için güvenilir bir mecra bulmalısınız. Jeton satın almadığınız yerden bozdurduğunuzda belli bir komisyon istenebilir. Ancak komisyon oranı satış esnasındaki komisyon ile eşit ya da daha yüksek olmamalıdır. Bununla birlikte bakiyeniz taahhüt edilen süre içinde gelmiyorsa güvenilir bir kuruluş ile çalışmadığınız anlamına gelebilir.

Mümkünse bozdurma işlemi yapacağınız site ile daha önce çalışmış kişilere ulaşmalı ve güvenilir olduğuna dair teyit almalısınız. Nitekim internet ortamı sıkı denetimlerin olduğu bir yer değildir ve dolandırıcılık faaliyetleri oldukça yüksektir. Jeton sistemi de dolandırıcılar için oldukça cazip bir alandır. Dolayısıyla gerek satın alma gerekse bozdurma işlemlerini yaparken dikkatli davranmanız gerekir.

Jeton Bozdurma İçin Doğru Adres

Firmamız, Türkiye’de Jeton bozdurma işlemi için en güvenilir kurumdur. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilir ve kartınızın hesabında bulunan bakiyeyi nakit olarak alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firma görevlilerine ulaşmak ve kartınızdaki bakiyeyi nakit olarak istediğinizi belirtmek. Bozdurma işlemi kısa sürede yapılacaktır.

Jeton Kart bozdurma işleminden sonra bakiyeniz en kısa sürede nakde çevrilerek hesabınıza yollanır. EFT sistemiyle yollanan para standart EFT süresi içinde hesabınıza geçecektir. Tamamen uygun bir komisyon alındıktan sonra paranın kısa süre içinde hesabınıza aktarılacağından emin olabilirsiniz. Jeton satın alma ve bozdurma işlemleri için web sitemizi tercih edebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s